Overzicht managers en teamcoaches bij XONAR

Anja Pijls.jpg 

Anja Pijls

699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png a.pijls@xonar.nl
Raad van Bestuur

 

 

 

"XONAR staat voor het geluk van onze jeugd"

Ger Glezer.jpg

Ger Glezer
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png g.glezer@xonar.nl
a.i. Manager Primair Proces en XONAR Services

Wilbert Nolle
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png 
w.nolle@xonar.nl
Teamcoach Zelfstandigheid en Ervarend Leren

Dionne Camps
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png d.camps@xonar.nl
Teamcoach Daghulp Jonge Kind

Bibian Smit
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png b.smit@xonar.nl
Teamcoach Daghulp Jonge Kind

Leo Reijnen
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png l.reijnen@xonar.nl
Teamcoach Autismehulpverlening

Boris Cornelissen
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png b.cornelissen@xonar.nl
Coördinator AMV

Ingrid Urlings
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png  i.urlings@xonar.nl
Coördinator AMV - Beschermde Opvang

 

 

 

 

 

 



Erik Hamers
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png e.hamers@xonar.nl
Teamcoach Pleegzorg - Gezinshuis

Marcel van Diesen
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png m.vandiesen@xonar.nl
Teamcoach Residentiële behandelgroepen - jonge kind

Anne van de Weerdt
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png a.vandeweerdt@xonar.nl
Teamcoach Residentiële behandelgroepen - oudere jeugd

Lianne van Rooij 
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png l.vanrooij@xonar.nl
Teamcoach Vrouwenopvang
en -hulpverlening

Renée Keulemans
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png r.keulemans@xonar.nl
Teamcoach Acute zorg
(Aanstaande) Jonge Ouders

Tanja Spijksma
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png t.spijksma@xonar.nl
Teamcoach Alleenstaande Minderjarige Vreemdelingen

 

Overzicht managers en teamcoaches.pdf