Overzicht managers en teamcoaches bij XONAR

Anja Pijls.jpg 
Anja Pijls
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png a.pijls@xonar.nl
Raad van Bestuur

Mart van der Aa.jpg
Mart van der Aa 
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png m.vanderaa@xonar.nl 
Manager Zelfstandige eenheid

Wilbert Nolle
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png w.nolle@xonar.nl
Teamcoach Trainingen - Ervarend Leren Ontwikkeling naar zelfstandigheid

Connie Bijdevier
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png c.bijdevier@xonar.nl
Teamcoach Ambulant 0-18 jaar

Dionne Camps
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png d.camps@xonar.nl
Teamcoach Daghulp Jonge Kind

Bibian Smit
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png b.smit@xonar.nl
Teamcoach Daghulp Schoolgaande jeugd - Gezinsdagbehandeling

Leo Reijnen
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png l.reijnen@xonar.nl
Teamcoach Autismehulpverlening

Ger Glezer.jpg
Ger Glezer
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png g.glezer@xonar.nl
Manager Zelfstandige eenheid

Erik Hamers
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png e.hamers@xonar.nl
Teamcoach Pleegzorg - Gezinshuis

Nana Bazelmans
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png n.bazelmans@xonar.nl
Teamcoach Residentiële behandelgroepen - jonge kind

Anne van de Weerdt
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png a.vandeweerdt@xonar.nl
Teamcoach Residentiële behandelgroepen - oudere jeugd

Lianne Iske
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png l.iske@xonar.nl
Teamcoach Vrouwenopvang
en -hulpverlening

Renée Keulemans
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png r.keulemans@xonar.nl
Teamcoach Acute zorg
(Aanstaande) Jonge Ouders

Tanja Spijksma
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png t.spijksma@xonar.nl
Teamcoach Alleenstaande Minderjarige Vreemdelingen

Peter Smeets.jpg
Peter Smeets
699049-icon-6-mail-envelope-closed-128.png p.smeets@xonar.nl
Manager Shared Service Center

Staf
Ondersteunende diensten

Klik hier om een PDF-versie te downloaden van bovenstaand overzicht.